26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław,Legnica, Ozimek, Kolonowskie,Leśnica

Agencja Pracy Tymczasowej Work Force (3670) poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko: ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU we Wrocławiu, Legnicy, Ozimku, Kolonowskim i Leśnicy.

OPIS STANOWISKA:

? realizacja polityki sprzedaży

? zarządzanie sklepem zapewniającym obroty na ustalonym poziomie

? organizacja pracy podległych pracowników w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu

? reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

? odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

WYMAGANIA:

? min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży spożywczej

? wykształcenie min. średnie

? umiejętności kierowania zespołem pracowników

? wykonywanie zadań kierownika podczas jego nieobecności

? umiejętność przeprowadzania trudnych rozmów i rozwiązywania konfliktów

? dyspozycyjność, kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność

? gotowość do odbycia kilkutygodniowego szkolenia poza miejscem zamieszkania

? obsługa komputera i urządzeń biurowych

? wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

? atrakcyjne wynagrodzenie

? możliwość odbycia atrakcyjnych szkoleń

? pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

? stabilność zatrudnienia

? możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: marcin.redkiewicz@work-force.pl wpisując w temacie e-maila numer referencyjny ZKM/10 oraz miasto, w którym osoba chciałaby podjąć pracę.

ID Oferty:3653
Pracodawca: Work Force
Miejsce pracy:Wrocław,Legnica, Ozimek, Kolonowskie,Leśnica, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2009-11-05